Hava, Kara ve Denizde sivil ve savunma amaçlı  kullanılan çeşitli araç ve ekipmanların mekanik parçaları, medical ekipmanların mekanik bazı parça ve aksamları, Çeşitli sanayi ve endüstriel makinelerin mekanik, hidrolik veya pnömatik sistemlerinin parça ihtiyaçları imal etmekteyiz.

Proje veya numune bazlı uygulamalar geniş makine parkımız ile hassas işleme teknikleri kullanılarak yurt içinde saygın müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal edilmektedir.

Tarım, matbaa, tekstil elektrik ve elektronik, otomotiv, hidrolik, oyuncak vb. gibi sektörlere numune parça imalatı yapılmaktadır.

Üretim Süreci ve Kalite Anlayışımız

Uçak yan sanayi imalatına öncelikle teknik resim aşaması ile başlıyoruz. Ürünün 3D resmini hazırladıktan sonra oluşturulan yazılımlar bilgisayarlara aktarılıyor. CNC tezgahlarının en büyük avantajı da zaten bu değil mi? El işçiliği gerekmeden, makineler vasıtası ile akan üretim personellerimiz tarafından denetleniyor. Amacımız ise kusursuz ürünler imal etmek ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Üretmiş olduğumuz tüm yedek parçalar için firma garantisi veriyoruz. Neden mi? Çünkü üretim sürecinin her aşamasını takip ediyoruz. Kalite kontrol personellerimiz tarafından kontrol işlemi titizlikle gerçekleştiriliyor. Şayet dış kalite kontrol firmalarından da garanti isterseniz, uzmanlar ile görüşerek yerinde inceleme yapmalarını ve kalite kontrol belgesi vermelerini talep ediyoruz.

Üretim süreci hızlı ve bir o kadar da kusursuz işliyor. CNC sistemini kullanmanın en büyük avantajı istenilen anda üretime ara vermek, gidişatı değiştirmek ya da üretimi sonlandırmaktır. Yazılım ya da üretimde herhangi bir problem olması halinde, zaten çalışanlarımız gerekli incelemeleri yapmaktadır. Ayrıca hata payının olmaması için üretim öncesi gerekli incelemeler de yapılmakta ve bu şekilde üretim sürecine geçilmektedir.