Arifoğlu CNC olarak savunma sanayinde de varız. Savunma ve askeri sanayinin ihtiyaç duyduğu yedek parçaların imalatını yapmaktan gurur duymaktayız. Süregelen tecrübemiz ile savunma sanayinin tedarikçisi olmaya devam etmek için kendimizi geliştiriyor ve yeni gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Silah ve tüfeklerin CNC talaşlı imalatını sürdürüyoruz.

Tıpkı uçak sanayinde olduğu gibi bu gün silah sanayinde de sürekli olarak yerli vurgusu yapılıyor. Özellikle belirtmek istiyoruz ki, imalata geçmeden ilk aşama olan hammadde seçimini titizlikle sürdürüyoruz. Yerli ve kaliteli ham maddeleri kullanarak kaliteli çıktılar almak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Bir ülkenin kalkınmışlık seviyesini belirleyen unsurlardan bir tanesi de ülkenin savunmasıdır. Diğer ülkelerin hegemonyası altında olmamak, bağımsızlığı sürdürebilmek için ülkelerin sadece ekonomik değil, askeri olarak da kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Bu gelişmişlik de ancak güçlü bir sanayi ile mümkündür. Çünkü silah ithalatı yapmak bir ülkenin ekonomisi için ağır bir yüktür.

Vurgusu yapılan yerli ve milli üretime destek olmak amacı ile savunma ve askeri sanayinin tedarikçisi durumundayız. Kaliteli hammadde ile seri ve spesifik ürünlerin imalatlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ayrıca olası arıza durumlarında yedek parça teminini en kısa sürede tamamlamanız için sizlere imkan tanıyoruz. Arifoğlu CNC olarak ürünlerimize firma garantisi veriyoruz