Firmamız, ağır sanayi, tarım makineleri, otomotiv yedek parça, tekstil makineleri, üretiminde kullanılan makinalar ve diğer tüm mekanik aksamlı makinaların yedek parçalarını teknik resimlerinize ve ürün numunelerinize uygun şekilde fason üretimini teknik ve mühendislik deneyimi ile kusursuz şekilde 3D modelleme ve CADCAM yazılımı ile üretmekte ve teslimatını hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Kaliteli üretimin ilk sac ayağı kaliteli hammaddedir. Sorunsuz ve kaliteli bir üretim için hammaddeleri titizlikle seçiyoruz. CNC kapsamında yerli hammadde kullanmaya özen gösteriyoruz. Fakat talep etmiş olduğunuz özel ürünlerde, ülkemizde bu parçanın temini mümkün değilse, yurt dışı ile irtibata da geçiyoruz. Hammadde seçimi sonrası sıra üretim aşamasına geliyor. Üretim aşamasında her türlü metali kullanıyoruz. Uçak ve otomotiv sanayi başta olmak üzere pek çok sektöre CNC torna ve CNC freze tezgahları vasıtası ile destek oluyoruz.

Üretmiş olduğumuz ürünler monte ve demonte şeklinde olmaktadır. Özetle montaj aşamasına kadar ürünlerimize firma garantisi veriyoruz. Bu gün dünya pazarında rekabet koşullarını müşteri memnuniyeti ile harmanlayarak, seri üretim yapıyoruz. Her geçen gün, demirbaşlarımıza daha teknolojik makineler eklemeye devam ediyoruz. Fason yedek parça imalatı alanındaki başarımızın matematiği yaptığımız yurt dışı ihracatlarla da ifade edilebilir.

Arifoğlu CNC olarak sadece İstanbul’da bulunmuyoruz. Yurt içi 81 ile yaptığımız satışlar olduğu gibi yurt dışına da geniş bir ihracat ağımız bulunuyor. Firmalarda bulunan makinelerin düzenli bakımları esnasında yedek parça gerekli olabiliyor. Ya da meydana gelen arızalarda, firma için yedek parça temini hayati öneme sahip olabiliyor. İşte böyle zamanlarda kurtarıcınız olmak için pek çok sektöre yedek parça temin etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde, personelimiz soru ve sorunlarınız ile ilgilenecek ve gerekli parçaların temini geçilen siparişler sonrası kısa zaman içerisinde tamamlanacaktır.