Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup, Cnc TornaCnc Freze ve CNC Otomat tezgahları eşliğinde kaliteli talaşlı imalat ve üretim yapmak amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Kadrosunun vermiş olduğu tecrübe, mühendislik ve ustalık deneyimi ile talaşlı imalat uçak koltuk parçaları, elektrik mekanik yedek parça, oto yedek parça, makine yedek parça, ağır sanayi makine yedek parçaları, inşaat bağlantı elemanları, bağlantı elamanları üretimini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Firmamız 2009 yılında TUV SAARLAND e.V.firmasının denetiminde ISO 9001 : 2008 kalite belgesini de alarak kalite konusundaki tecrübesini bu tarihten itibaren belgelendirmiştir. Aynı şekilde 2009 yılından itibaren ihracat ağırlıklı imalat yapmaya başlamış ve ihracat deneyiminin verdiği kalite güvenini yurt içi imalatına da uygulamaya başlamıştır.

CNC tezgahları kullanacak personelin de kesinlikle makineler üzerinde bilgi sahibi olmaları gereklidir. Arifoğlu CNC, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmenin yanı sıra personelinin de en yeni teknolojiler ile ilgili eğitim almasına imkan sağlamakta, böylece kusursuz üretimlerine devam etmektedir. Elbette her işte hata payı olabilir ancak Arifoğlu hatalı ürünü kalite kontrol birimi sayesinde anında tespit erek imha etmektedir.

Sanayi sektörünün ihtiyacı olan parçaların üretilmesi için kullanılan CNC torna tesviye tezgahları, uzman personel tarafından kullanılmalıdır. Arifoğlu CNC torna tesviye firması, malzeme bilgisi iyi, teknik resim bilgisi yüksek, bunun yanı sıra CNC tezgah kullanma bilyğisi fazla olan personeli ile hizmet vermektedir. Böylece personel, verilen siparişi uygun ekipmanlar ve tekniklerle imal etmektedir.

sertifikalar